Our range of products include ss spherical roller bearing, stainless steel spherical roller bearing, steel spherical roller bearing, brass spherical roller bearings and metal spherical roller beraings.
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Bore Size | 45 mm |
| Product Brand | SKF |
| Bearing Type | Spherical Roller Bearing |
| Bearing Number | 26667 |
| Usage/Application | Industrial |
| Dimension | 78mm |
| Weight | 120 g |
| Type of Bearing | Spherical Roller Bearing |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Round |
Tushar Jaiswal (CEO)
A 2 Z Machinery Stores
No 21, Muniyappa Lane,S.P. Road Cross, Kadugodi
Bengaluru - 560002, Karnataka, India