Offering you a complete choice of products which include ss cylindrical roller bearing, submersible bearing, metal cylindrical roller bearings and brass cylindrical roller bearing.
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Product Brand | FAG |
| Bearing Number | 25786 |
| Bore Diameter (mm) | 40mm |
| Usage/Application | Industrial |
| Dimension | 78mm |
| Number Of Rows | Single Row |
| Weight | 110 g |
| Type of Bearing | Cylindrical Roller Bearing |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Round |
₹ 500 / Piece Get Latest Price
| Material | Carbon Steel |
| Thickness | 10 |
| Feature | 5 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
Tushar Jaiswal (CEO)
A 2 Z Machinery Stores
No 21, Muniyappa Lane,S.P. Road Cross, Kadugodi
Bengaluru - 560002, Karnataka, India